Emma Chodorowska

Emma Chodorowska

Emma Chodorowska urodziła się w 1988 roku w Krakowie. Od dzieciństwa uważana była za osobę o niezwykłej wrażliwości na piękno otaczającego świata. Jej prace od początku twórczości były podziwiane przede wszystkim za to , że potrafiły poruszać widzów niezwykłą ekspresją ,emocjami i uczuciami ,oraz  dbałością o szczegóły malarskie .

Styl artystyczny Emmy jest wyjątkowy. Każda kolejna praca cieszy się ogromnym zainteresowaniem .Obrazy  bardzo szybko zyskują na wartości,a ona sama  staje się jedną z najpopularniejszych i bardzo obiecujących  młodych artystów w Polsce. Jej oryginalne obrazy sprzedają się często, zanim zostaną ukończone . Szczególnym zainteresowaniem cieszą się w Stanach Zjednoczonych ,gdzie większość prac została sprzedana.

Artystka maluje techniką akrylową na płótnie. Jest niezwykle utalentowanym samoukiem,tworzącym z miłości  do malarstwa i kreacji. Jej eksperymenty doprowadziły do powstania niezwykle oryginalnej sztuki. Patrząc na najdroższe obrazy świata takich mistrzów jak : Jackson Pollock, Andy Warhol czy Jean-Michael Basquiat – można odnieść wrażenie ,że Emma poszła o krok dalej tworząc energetyczny ,wybuchowy koktajl zwany neoekspresjonistycznym pop-artem.

Emma Chodorowska wystawiała swoje prace w :
Pinta New York -Nueva York , EEUU-2018
Miami International Art Fair -Miami EEUU-2018
Galeria Salar- Londres Inglaterra-2019
Artery Plaza – Washignton D.C, EEUU -2019

 

Prace dostępne w Cosma Gallery

Emma Chodorowska
90 x 90 cm
Akryl na płótnie 120x80cm
4,000.00
Emma Chodorowska
90 x 90 cm
Akryl na płótnie 100x70cm
3,000.00
Emma Chodorowska
90 x 90 cm
Olej na płótnie / 110x80cm
1,900.00