Jak zgłosić pracę?

Zgłoszenie pracy na aukcję

Zgłoszenie pracy na aukcje należy dokonać mailowo na adres: aukcje@cosmagallery.com. W tytule maila najlepiej podać imię i nazwisko autora oraz zwrot „zgłoszenie na aukcję”. Na aukcję można zgłosić dowolną ilość prac. W treści maila należy podać rok powstania pracy, tytuł, wymiary, oraz cenę minimalną. Do maila należy załączyć zdjęcia prac w formacie jpg.

Jak dodać pracę na do galerii on-line?

Na naszej stronie cosmagallery.com dostępny jest formularz, który umożliwia Artyście dodawanie prac do naszej galerii on-line.  Na górnej listwie znajduje się zakładka „Zgłoś pracę”, a formularz ten dostępny jest pod linkiem: cosmagallery.com/zgloszenia-artystow/

W formularzu należy podać tytuł pracy, rok jej wykonania oraz minimalną cenę sprzedaży – oznaczające minimalne wynagrodzenie, jakie artysta chciałby otrzymać za swoją pracę. Należy podać również wymiary oraz wagę obrazu. Z rozwijanej listwy należy wybrać kategorię, styl, technikę, temat, materiał, kolor, orientację (pionowa/pozioma) oraz kraj pochodzenia artysty. 

Wszystkie prace zanim zostaną umieszczone w galerii są weryfikowane. Proces weryfikacji zwykle przebiega do 3 dni. Każdy artysta zgłaszający swoje prace do galerii musi być zarejestrowany na naszej stronie. Tylko rejestracja i utworzenie przez nas konta Artysty umożliwia zgłoszenie do nas swoich prac. 

Maksymalny rozmiar dla każdego zdjęcia pracy to 2560px x 2560px (5MB).

Cosma Gallery w celu intensyfikacji sprzedaży zastrzega sobie możliwość udzielenia klientowi sklepu rabatu w wysokości 10% liczonego od ostatecznej ceny sprzedaży bez konsultacji z artystą.