O nas

COSMA GALLERY

To międzynarodowa galeria sztuki i internetowy dom aukcyjny. Nasza siedziba mieści się w Sopocie. To właśnie tutaj planujemy inicjować liczne wydarzenia kulturalne i organizować wystawy stacjonarne, zapraszając do współpracy artystów polskich i zagranicznych.

Naszym głównym celem jest rozwijanie współpracy pomiędzy artystami, instytucjami kulturalnymi, galeriami i Klientami na całym świecie. Jesteśmy pionierami w zakresie tworzenia siatki międzynarodowych połączeń pomiędzy polskimi artystami i zagranicznymi przedstawicielami i odbiorcami. Chcielibyśmy także zaoferować polskim Klientom dostęp do prac artystów z różnych zakątków świata. 

Nasz cel realizujemy poprzez uczestnictwo w targach, wystawach i wydarzeniach kulturalnych, odbywających się w różnych miejscach na świecie, promując tam polskich artystów i nawiązując kontakty międzynarodowe z zagranicznymi partnerami. Pragniemy rozwijać bilateralną współpracę z galeriami i domami aukcyjnymi, zlokalizowanymi w różnych miejscach na świecie. 

Istotnym elementem naszej działalności  mającej na celu promowanie międzynarodowej współpracy artystycznej będą kampanie internetowe prowadzone zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach społecznościowych. W ramach tych kampanii będziemy promować zrzeszonych w naszym portal artystów.